Příroda a okolí

Ovce

Blízké okolí poskytuje nespočetné možnosti sportovního vyžití pro celou rodinu - jízda na kole či pěší výlety do okolí spojené s houbařením nebo koupáním. V blízkosti se nachází zajmavé lokality např.: Prosička, zřícenina Štrakov..
další info

Vybavení chalupy

Přízemí

Kachlová kamnaV přízemí je koupelna vybavená sprchových koutem, umyvadlem, společným WC odděleným zděnou stěnou. Dále je v koupelně pračka a lázeňská kamna, kterými je možno ohřát vodu na koupání.

V přízemí se nachází velká obytná místnost s novými kachlovými kamny, ve kterých si lze zatopením nejen ozvláštnit pobyt, ale i uvařit na nich dobrý oběd či večeři. Součástí přízemní místnosti je malá kuchyňka s plynovým sporákem. Kuchyň je dále vybavena dostatečným množství nádobí. Teplou vodu na nádobí lze získat ze zabudovaného elektrického bojleru pod dřezem.

Velká místnost je ještě vybavena pohodlnou dvoupostelí a rozkládací pohovkou. V přízemí si můžete zpříjemnit pobyt topením v otevřeném krbu s malým posezením. K dispozici během krásných letních večerů je malý gril s posezením venku a výhledem do přírody.

Podkroví

Ložnice v podkrovíV podkroví jsou umístěny ložnice. Podkroví je bez sociálního zařízení.

 


zpět